فروشگاه اینترنتی بتیا روش های مختلفی به منظور راحتی شما مشتریان محترم فراهم کرده که در اینجا به شرح این روش ها می پردازیم:

۱٫ پرداخت از طریق درگاه امن اینترنتی

فروشگاه اینترنتی بتیا به منظور ارائه ی خدمات سریع ، آسان و کم هزینه ، سامانه ی پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود در هنگام ثبت سفارش در نظر گرفته است . کلیه ی کاربران می توانند هزینه ی منظور شده در سبد خرید خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند .
توجه داشته باشید که پس از مشاهده ی عبارت « پرداخت با موفقیت آمیز به انجام رسیده است » عملیات پرداخت به اتمام رسیده است و رزرو خرید شما انجام شده است . اکنون شما می توانید منتظر دریافت سفارش خود باشید .

۲٫ پرداخت از طریق کارت به کارت

بتیا روش دیگری را نیز برای افرادی که امکان پرداخت از طریق روش مذکور ندارند را ارائه کرده است . امروزه تقریبا تمام مردم با پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آشنایی دارند از این رو تصمیم گرفته ایم که با ارائه ی شماره ی کارت بانکی فروشگاه بتیا برای مشتریانمان ، پرداخت هزینه ی سفارش را برای این سری از کاربران نیز میسر و آسان کنیم .
نحوه ی پرداخت از طریق کارت به کارت می تواند به دو صورت انجام شود :
•    از طریق سامانه های پرداخت اینترنتی با روش کارت به کارت
•    مراجعه ی مستقیم به نزدیک ترین دستگاه ATM (عابر بانک)

آشنایی مختصری با فرایند پرداخت اینترنتی :
پرداخت اینترنتی چیست؟
پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود فلذا کلیه ی مشتریان فروشگاه بتیا می توانند این پرداخت را بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام دهند . در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و هزینه ی سفارش آن را همان موقع پرداخت نماید .
امکان پرداخت اینترنتی  در فروشگاه برای تمام صاحبان کارت های عضو شتاب ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین وجود دارد .

فرایند پرداخت اینترنتی :
کم و بیش ، همه با نحوه ی پرداخت اینترنتی آشنایی دارند و می دانند که باید اطلاعاتی که در صفحه ی پرداخت از آنها پرسیده می شود را با صراحت پاسخ گویند . در هنگام خرید اینترنتی ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود که مختصر توضیحی رادر مورد هر یک از آنها ارائه می کنیم :

شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت . ۱
روی تمامی کارت های بانکی این شماره ی ۱۶ رقمی را مشاهده خواهید کرد .

۲ . رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
•    اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
•    به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید .

۳ . کد  CVV2
کد CVV2 به صورت یک عدد ۳رقمی و یا ۴ رقمی مانند شمارۀ ۱۶ رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است.

۴ . تاریخ انقضاء
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید .

 

X